KONFERENCE APSP III.

07. leden 2009

Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na III. ročník konference s názvem "Akční pole sociální práce III. Aktuální otázky sociální práce a sociální pedagogiky", která se bude konat dne 19. března 2009 v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Přikládáme pozvánku na konferenci. Velmi se těšíme na setkání s Vámi. Za organizační tým konference PhDr. Vladimíra Kocourková, Ph.D

Studijní opory k modulům

12. říjen 2008

V červnu tohoto roku byl ukončen projekt Akční pole sociální práce - východisko i cíl studia oboru, jehož některé aktivity však pokračují i dále. V sekci Download jsou k dispozici studijní opory k jednotlivým modulům, které vznikly za trvání projektu. V současné době jsou realizovány jako nepovinně volitelné předměty.

PROFESIOGRAM

07. červenec 2008

Oznámení pro studenty, kteří se účastní disciplíny Profesiogram ve struktuře organizace. Všichni studenti se dostaví, nebo zašlou index v průběhu tohoto týdne (7. - 11. července) či 16. července 2008. V těchto termínech jim budou zapsána absolutoria do indexu a do STAGu. S problémy a žádostmi se obracejte na Mgr. Pavla Neumeistera Ph.D. (PavelNeumeister@post.cz)

ZÁPIS ZÁPOČTU DO SYSTÉMU STAG

07. červenec 2008

Prosím všechny studenty, kteří ještě nemají zapsány disciplíny (moduly, jarní školu) ve STAGu (a mají je v indexu), aby se obraceli na Mgr. Pavla Neumeister, Ph.D. (PavelNeumeister@post.cz) Prosím uveďte následující informace: Příjmení a jméno, identifikační číslo studenta, disciplínu, termín zápisu do indexu. Děkuji za pomoc. Pavel Neumeister

Nové číslo časopisu APSP

30. duben 2008

V sekci download je k dispozici nové číslo časopisu Akční pole sociální práce" 2/2008.

Konference Akční pole sociální práce

08. duben 2008

Dne 31. 3. 2008 se konal již druhý ročník konference Akční pole sociální práce s názvem "Akční pole sociální práce II. Aktuální otázky sociální práce a sociální pedagogiky."Zúčastnili se odborníci z České a Slovenské republiky, kteří se aktivně zapojili do jednotlivých sekcí konference. Závěry sekcí a prezentace zahraničních hostů z pléna naleznete pod odkazem "více".

KONFERENCE - JARNÍ ŠKOLA SOCIÁLNÍ PRÁCE

22. březen 2008

Aktuální program konference - viz "více".

Jarní škola

12. březen 2008

Upozorňujeme zájemce o workshopy Jarní školy, že byl na 2.4. 2008 přidán nový workshop.

VideoTrénink Interakcí

12. březen 2008

Videotrénink interakcí proběhne v termínu 1. - 3. dubna. Prosím ty, kteří, se přihlásili, aby potvrdili svou účast na e-mail vladimiral@seznam.cz

Nové číslo časopisu!

13. únor 2008

V sekci Download je k dispizici elektronická verze časopisu Akční pole sociální práce 1/2008.